TwilightSpirit

Forum klanu Twilight Spirit

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Where is phoenix down?!!

#1 2009-10-12 19:56:15

mirabeth

Gość

Podanie

) Nick:Mirabeth
2) Jak długo gram w L2? 4lata
3) W jakich klanach poprzednio byłem i dlaczego już do nich nie należę?oOrder wiekszosc przestała grac , kb rozpadł sie z powodu warow,av klan rodzinny i pora szkoly wiec nikt juz niegrał
4) Dlaczego chcę dołączyć do TwilightSpirit?Niewiem o was nic ale kto nieryzykuje ten nic niema  , a tak pozatym do w polskim klanie jest lepiej 
5) Czego oczekuję od Was?Pt oraz milej atmosfery !!!! a to pewnie da sie zrobic
6) Kilka zdań o mnie:Mam 24 lata  gram ile moge strama sie pomagac słabszym lvl zeby szybko doszly do wysokich lvl zeby puzniej razem gdzies chodzic .

 

#2 2009-10-12 20:43:23

 Ashiko

Moderator

7261380
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 257
Punktów :   

Re: Podanie

Ale nie napisałeś czym grasz i jaki lvl


http://images35.fotosik.pl/189/5b338ebed5f7965a.gif

Offline

 

#3 2009-10-12 21:44:39

Arachiel

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 370
Punktów :   

Re: Podanie

W sumie moja pomyłka- muszę wyedytować wzór podania. A pytanie Ashiko jest akutalne


Optymista wie, że życie stoi do niego otworem.
Realista wie dokładnie którym...

Offline

 

#4 2009-10-12 21:53:52

mirabeth

Gość

Re: Podanie

Mam postac na 77 to dualista brakuje 40% i bede 78 na subce mam sps ma 50 lvl

 

#5 2009-10-13 10:49:23

 Angel

Użytkownik

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 93
Punktów :   

Re: Podanie

Jestem za.


człowiek dopiero po pewnym czasie rozumie pewne rzeczy
(przeważnie za późno)
This Is Who We Are

Offline

 

#6 2009-10-13 13:41:00

 furiat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-05-29
Posty: 186
Punktów :   

Re: Podanie

Osobiście nie mam nic przeciw przyjęciu, tylko kilka słów dla jasności, żebyś wiedział jaka jest u nas sytuacja w chwili obecnej. Od dłuższgo czasu gramy w małym gronie, więc wszyscy radzą sobie sami (jeśli chodzi o exp), zdecydowaliśmy się zasilić nieco nasze szeregi, ale żeby nie było zdziwienia jeśli się okaże, że ktoś zawoła ,lfp' i nie będzie chętnych. Nie twierdzę, że nikt nie chodzi w party, ale dla mnie na przykład na moim obecnym lvlu najlepiej sprawdza się exp solo. Z drugiej strony zapewne jak pojawią się nowi klanowicze to i wzrośnie zapotrzebowanie na wspólny kox (btw. angel zawsze jest chętny gdzieś się podłączyć ) No i jak pójdziemy na miejscówki, na których solo sie nie da, to będzie party


Jeden jest rodzaj ludzki, jeden boski.
Ta sama matka tchnęła w nas życie.
Lecz różnica mocy
     Rozdziela nas we wszystkim.                                                                                                                                                              gh83|tytan80|sd80|sagi79

Offline

 

#7 2009-10-13 13:48:47

 Angel

Użytkownik

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 93
Punktów :   

Re: Podanie

Czasami bywa tak, że prawie wpadam w furie


człowiek dopiero po pewnym czasie rozumie pewne rzeczy
(przeważnie za późno)
This Is Who We Are

Offline

 

#8 2009-10-13 14:53:57

 furiat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-05-29
Posty: 186
Punktów :   

Re: Podanie

Napisałbyś coś wnoszącego do tematu


Jeden jest rodzaj ludzki, jeden boski.
Ta sama matka tchnęła w nas życie.
Lecz różnica mocy
     Rozdziela nas we wszystkim.                                                                                                                                                              gh83|tytan80|sd80|sagi79

Offline

 

#9 2009-10-13 15:48:28

Arachiel

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 370
Punktów :   

Re: Podanie

Angie ma tendencje do artykułowania nic nie znaczących kwestii

Co do postu Maetha to Mirabeth, musisz sama zdecydować, czy takie warunki odpowiadają tobie (wiadomo jak jest z gladem przy farmerce).

Przy okazji, poprosiłbym Cię jeszcze, o napisanie czym się interesujesz prócz L2, czy w klanie do którego dołączasz oczekujesz wojen, czy raczej jesteś nim przeciwny, jak często grasz i w jakich porach oraz czy czytałeś regulamin


Optymista wie, że życie stoi do niego otworem.
Realista wie dokładnie którym...

Offline

 

#10 2009-10-13 20:38:32

mirabeth

Gość

Re: Podanie

Lubie grac w gry gdzie trzeba troszke pogówkowac . gram w godzinach rannych i wieczornych  . czy jestem za warami powiem tak zeby nauczuc sie pvp to jest dobre boo inaczej to wyglada w zyciu a inaczej na arenie ale mi to obojetne jezeli beda to niebede stac tylko bede pk . Tak przeczytałam regulamin i z dolaczeniem do was  bede sie go trzymac . A tak na marginesie mam na imie Karolina

 

#11 2009-10-13 21:00:12

 furiat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-05-29
Posty: 186
Punktów :   

Re: Podanie

mirabeth napisał:

) Nick:Mirabeth
...
3) W jakich klanach poprzednio byłem i dlaczego już do nich nie należę?oOrder wiekszosc przestała grac , kb rozpadł sie z powodu warow,av klan rodzinny i pora szkoly wiec nikt juz niegrał
...

Na tej podstawie wydedukowałem co innego

Glad do pvp to akurat się nadaje


Powód edycji: spóźniona refleksja Ten pogrubiony, poczerwieniony kawałek to pewnie ze wzoru podania i niczego nie dowodzi..., szef, zrób coś z tym wzorem podania, bo mnie myli

Jeszcze jedna refleksja, w sumie to dobrze, że jesteś dziewczyną, bo zawsze mam mieszane odczucia jeśli chłopak ma na mainie postać płci żeńskiej z kobiecym imieniem

Ostatnio edytowany przez furiat (2009-10-13 21:09:48)


Jeden jest rodzaj ludzki, jeden boski.
Ta sama matka tchnęła w nas życie.
Lecz różnica mocy
     Rozdziela nas we wszystkim.                                                                                                                                                              gh83|tytan80|sd80|sagi79

Offline

 

#12 2009-10-13 21:34:06

 Angel

Użytkownik

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 93
Punktów :   

Re: Podanie

thats verry interesting
ja osobiście nie widze nic złego w tym że chłopak gra postacią płci żeńskiej (zwłaszcza jak ma piękne oczy;) )
i tak się zastanawiam, jakie imię powinna mieć postać płci żeńskiej jak nie kobiece?
[tak na marginesie, nie wyobrażam sobie nazwać mojej ukochanej SH (dark elf female) imieniem Stefan ]

i pomijając to wszystko, jestem za przyjęciem koleżanki

Ostatnio edytowany przez Angel (2009-10-13 21:36:20)


człowiek dopiero po pewnym czasie rozumie pewne rzeczy
(przeważnie za późno)
This Is Who We Are

Offline

 

#13 2009-10-13 22:05:46

Arachiel

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 370
Punktów :   

Re: Podanie

mirabeth napisał:

Lubie grac w gry gdzie trzeba troszke pogówkowac

Piłka nożna może ?:> [joke_mode_allmost_off]

@maeth- wyedytuję wzór na dniach
@angie- nazwij "I am a roBOT" tudzież "LeechBOT"xD

Osobiście także nie widzę czemu koleżanka miałaby nie zasilić naszych szeregów Złap nas w grze (ja się powinienem jeszcze dzisiaj pojawić).


Optymista wie, że życie stoi do niego otworem.
Realista wie dokładnie którym...

Offline

 

#14 2009-10-13 22:08:25

 Ashiko

Moderator

7261380
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 257
Punktów :   

Re: Podanie

Jestem za!! niech będzie jak niegdyś gdy w tym klanie faceci byli rodzynkami


http://images35.fotosik.pl/189/5b338ebed5f7965a.gif

Offline

 

#15 2009-10-13 23:19:07

mirabeth

Gość

Re: Podanie

Jak cos zle napisałam to przepraszam ale pierwszy raz w zyciu pisałam podanie . a nawiazujac do tego co mnie interesuje poza l2 to gry  przygodowa  , szachy , warcaby , karty , piłka nozna , oraz gry zrecznosciowe  , dlatego pisałam ze w niektorych trzeba pomyslec zanim sie cos zrobi i niwidze w tym nic smiesznego , kazdy ma inne zainteresowania

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.freehunter.pun.pl www.administratywistki.pun.pl www.housemd.pun.pl www.icp2008.pun.pl www.fcm.pun.pl