TwilightSpirit

Forum klanu Twilight Spirit

Ogłoszenie

Where is phoenix down?!!

#1 2010-01-01 19:11:54

Fionus

Gość

Fionus-podanie

Ad1 Fionus DA 69 Zestaw ciężki nightmare z tarczą+elysian
Ad2 Grać zacząłem jakieś 4 lata temu ale licząc bez przerw bedzie to około 2,5 roku.
Ad3 Iluminati później przekształcone w InSignoMortis. Odszedłem gdyż nie chciałem zostawić mojej ulubionej postaci a tego wymagały "reformy" klanowe.
Ad4 Gdyż poszukuję klanu z normalnymi ludźmi, w mieście zobaczyłem napis rekrutacja, zagadałem, dostałem adres tej strony, forma regulaminu spodobała mi się.
Ad5 Gry wśród normalnych ludzi. Nie znoszę dzieci neo oraz wszelkiej maści cwaniaczków. Właściwie to oczekuję, że będę miał z kimś pograć i pogadać.
Ad6 Uważam się za osobę, która nie odmówi pomocy("poczekaj aż nabiję lvl" w sytuacji kiedy pomoc jest potrzebna natychmiast--tego nie lubię). Lojalnie jednak uprzedzam, że mam w tym roku maturę więc nie będę mógł grać 25 godzin na dobę.
Ad7 PvP-jak najbardziej. Wojny-jeszcze lepiej. "Piwa i walki nie odmawiam" chętnie biorę udział w każdym starciu, tym bardziej jeśli przeciwnikami są neokidy a sojusznikami ludzie normalni.
Ad8 Hmm. Lat 18. Dex to mój pierwszy serwer. Jestem człowiekiem, który lubi dyscyplinę(ale nie znęcanie się nad podkomendnymi). W miarę możliwości nie chciałbym dostawać od klanu żadnego sprzętu. Drażni mnie natomiast wplatanie w zdania słów angielskich kiedy są ich polskie odpowiedniki i pisanie bez jakiegokolwiek poszanowania dla zasad ortografii.

Ostatnio edytowany przez Fionus (2010-01-01 19:13:16)

 

#2 2010-01-02 03:00:04

 furiat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-05-29
Posty: 186
Punktów :   

Re: Fionus-podanie

Nowy rok, nowy miś? :>
Chyba dojrzałem do tego zeby sie lognac

Punktami nr 4,5 i 8 ująłeś mnie za serce Jestem za, tyle ze jak zwykle, mozesz miec problem ze znalezieniem party a to jak do tej pory wiekszosc nowych zniechęcało


Jeden jest rodzaj ludzki, jeden boski.
Ta sama matka tchnęła w nas życie.
Lecz różnica mocy
     Rozdziela nas we wszystkim.                                                                                                                                                              gh83|tytan80|sd80|sagi79

Offline

 

#3 2010-01-02 09:03:21

Fionus

Gość

Re: Fionus-podanie

Jak napisałem-matura. Klan, który toleruje solowanie i nieobecność np. wieczorami ląduje bardzo wysoko w moim rankingu.

 

#4 2010-01-02 10:11:23

ChowderPL

Gość

Re: Fionus-podanie

Hmm będzie ciężko bo nawet nasz klan nie umie "jeszcze" zaginać kontuuuł.... kintonuł.....krontinuł.... no czasu i grać 25 godzin na dobę To ogólnie solo farm klan, jednakże ja jestem dostępny praktycznie cały czas wiec zawsze jest z kim pogadać
Jestem za
PS: Martwi mnie trochę ta agresja na "Dzieci Neo" bo musisz wiedzieć , że rasizmowi mówimy stanowcze !NIE! (ale przypadkowe PK się może zdarzyć:D)

Ostatnio edytowany przez ChowderPL (2010-01-02 10:13:27)

 

#5 2010-01-02 10:15:49

Arachiel

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 370
Punktów :   

Re: Fionus-podanie

Solowania u nas Ci nie zabraknie I zdecydowanie nie mamy ambicji na klan z zasadami typu "grasz co najmniej 4h/dobę albo wypadasz"- wychodzimy z założenia, że gra się dla przyjemności (dlatego też często zamiast expic to zwyczajnie spamujemy klan chat ), wtedy kiedy ma się na to chęć oraz klasą, która danej osobie sprawia satysfakcję.

Jestem za przyjęciem Ciebie, wiec pisz po inva do mnie, Ashiko, Maeth


Optymista wie, że życie stoi do niego otworem.
Realista wie dokładnie którym...

Offline

 

#6 2010-01-02 11:14:11

 Angel

Użytkownik

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 93
Punktów :   

Re: Fionus-podanie

no skoro tak
to witamy misia w naszych szeregach ^^


człowiek dopiero po pewnym czasie rozumie pewne rzeczy
(przeważnie za późno)
This Is Who We Are

Offline

 

#7 2010-01-06 14:15:28

Arachiel

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 370
Punktów :   

Re: Fionus-podanie

Kolega przyjęty, temat zamknięty.


Optymista wie, że życie stoi do niego otworem.
Realista wie dokładnie którym...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pzd.pun.pl www.icp2008.pun.pl www.housemd.pun.pl www.freehunter.pun.pl www.fcm.pun.pl