TwilightSpirit

Forum klanu Twilight Spirit

Ogłoszenie

Where is phoenix down?!!

#1 2010-05-27 19:01:05

Overszie

Gość

Podanie przez Oversize

1) Oversize 71lvl sprzęt: DC Robe Set Valhalla z Acu (jednak posiadam również S gardowy sprzęt)

2) Sporo parę lat 4-5.

3) Byłem ostatnio w GrinReapers ale odszedłem ponieważ miałem długą przerwę.

4) Dlaczego chcę dołączyć do TwilightSpirit? Poniewaz wydajecie sie calkiem przyzwoitym klanem.

5) Czego oczekuję od Was? Wspólnej gry bo solówka jest strasznie nudna.

6) Czego możecie się po mnie spodziewać? Jestem chętny do pomocy i w razie czego nie żal mi expa.

7) Stosunek do pvp i wojen? Gram SPS'em więc jak najbardziej za.

8) Kilka zdań o mnie: mam 24 lata pracuje a jak mam chwile wolną pogrywam w L2.

 

#2 2010-05-28 19:25:38

Arachiel

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 370
Punktów :   

Re: Podanie przez Oversize

Hmmm... przyznam się, że Twoje podanie mnie dosyć mocno zaskoczyło- od dłuższego czasu jesteśmy klanem, w którym klanowicze grają jak im się zachce i maja na to czas- w obu przypadkach bywa bardzo różnie Z Twojego postu wnioskuje, ze szukasz aktywnego klanu, w którym solować będziesz od przysłowiowego święta, u nas solowanie jest gwarantem.

Mógłbyś jeszcze napisać skąd o nas wiesz, oraz dlaczego sądzisz, że jesteśmy przyzwoici.

Podsumowując, nie mam nic przeciw Twojemu dołączeniu, więc sam zadecyduj, czy aby napewno będziesz się u nas dobrze czuł ;P


Optymista wie, że życie stoi do niego otworem.
Realista wie dokładnie którym...

Offline

 

#3 2010-05-28 20:28:24

 Angel

Użytkownik

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 93
Punktów :   

Re: Podanie przez Oversize

to ze byles w grinereapers to budzi we mnie lekki niesmak ale to przez f3lo
tak poza tym nie widze przeszkod abys dolaczył
o przyzwoitosci nic nie pwiem, ale moge CI powiedziec ze nasz klan jest w 100% wyjatkowy
solo farm rulez, wiec dołączam sie tu do wypowiedzi szefa, dobrze sie zastanow

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Angel (2010-05-28 20:28:57)


człowiek dopiero po pewnym czasie rozumie pewne rzeczy
(przeważnie za późno)
This Is Who We Are

Offline

 

#4 2010-05-28 20:31:34

 furiat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-05-29
Posty: 186
Punktów :   

Re: Podanie przez Oversize

Fakt, w ogóle mamy zastój teraz, wszyscy jakoś zaczęli pracować Chociaż z drugiej strony ja dawno nie solowałem
No i tak jakby u nas wszyscy pod albo na 80, a ty 71 i jeszcze suby do wykoksania. Wydajesz się komkretny, ale u nas to mało kto się potrafi odnaleźć


Jeden jest rodzaj ludzki, jeden boski.
Ta sama matka tchnęła w nas życie.
Lecz różnica mocy
     Rozdziela nas we wszystkim.                                                                                                                                                              gh83|tytan80|sd80|sagi79

Offline

 

#5 2010-05-29 13:55:03

Overszie

Gość

Re: Podanie przez Oversize

A więc tak byłem w GrinReapers i powiem że to świetny klan i fajnie ludzie. Ale wiadomo wszędzie znajdzie się ktoś "inny".
Byłem również w OldFriends jak zaczynali dopiero na DEX.

Co do mojej postaci bo gram Spellsingerem, tak mam dopiero 71lvl ale nie jest to mój main.
Długo grałem tutaj Soultakerem i tak na prawdę jest to moja pierwsza postać. Jednak zawsze czułem sentyment do SPS'a i stało się tak jak się stało.

Mówicie jednak że u was głównie gra solo? A szkoda bo ja mam właśnie już dość gry solowej.

Skąd się o was dowiedziałem? Cóż gram to już długo na dex. Będąc w OF czy GR spotykałem wasz klan. Więc stąd was znam.

A czemu sądzę że jesteście przyzwoici? Bo z prawie wszystkich polskich klanów tylko z paroma nie miałem zaczepki. No i wy należycie do tej grupki. Więc chyba jest spoko. No stress.

Ostatnio edytowany przez Overszie (2010-05-29 13:56:16)

 

#6 2010-05-29 20:35:26

Arachiel

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 370
Punktów :   

Re: Podanie przez Oversize

Nigdy nie nastawialiśmy się na zaczepianie ludzi na miejscówkach i nabijanie sobie łatwych pvp (co oczywiście nie znaczy, że jak ktoś nam na odcisk nadepnie, to nic z tym nie zrobimy). Mógłbyś jeszcze podać nick Twojego maina?

I tak jak wcześniej napisałem, u nas to głównie solo, chociaż nie wątpię, że parę osob w pt byś spokojnie zaciągnął (np. buffik na swojej sh). Jednakże z racji tego, iż tworzymy stosunkowo małą grupkę, to napewno nie będzie to 24/7 pt.

Wciąż, decyzja należy do Ciebie


Optymista wie, że życie stoi do niego otworem.
Realista wie dokładnie którym...

Offline

 

#7 2010-06-06 09:54:33

Arachiel

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 370
Punktów :   

Re: Podanie przez Oversize

Kolega już się nie odzywa, to zamykam temat.


Optymista wie, że życie stoi do niego otworem.
Realista wie dokładnie którym...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nowaerakhorinisrp.pun.pl www.pmps-forum.pun.pl www.scaniatransportvs.pun.pl www.mehoffera103.pun.pl www.antyk.pun.pl